IMG_5258У щорічному районному конкурсі виробів декоративно-прикладного мистецтва взяли участь студенти медичного коледжу, КЗ “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” облради, учні місцевого професійного ліцею та вихованці районного Центру позашкільної освіти. Нагородження переможців відбулося передостаннього дня квітня в приміщенні Молодіжного центру сектору молоді та спорту райдержадміністрації.

У номінаціях «Вишивка» та «Вироби з художнього матеріалу» перемогу здобула студентка педколеджу Ніна Петраковська. У категорії «Набивання» — Дарія Кічка з медичного вишу. Майбутня вчителька Ілона Шевченко стала першою в бісероплетінні, а вихованка РЦПО Ганна Проніна визнали кращою в декоративному розписі.

Іван Клемберг із РЦПО переміг у номінації «Різьба по дереву». Студентки-освітянки Анжеліка Бондаренко та Катерина Кабанець виграли першість у категоріях «Ліплення» та «Витинання» відповідно.

—  Споглядаючі ваші роботи, переконуєшся, що тільки в праці народжується прекрасне, — зауважила під час нагородження директор Молодіжного центру Наталія Телевна. — Натхнення, наснаги та подальших вам творчих успіхів.

Призерів конкурсу відзначили грамотами сектору молоді та спорту РДА. Крім того, за активну участь, високий професійний рівень і творчий підхід  подякою нагородили КЗ «Харківська гуманітарно – педагогічна академія» ХОР.