футболІм’я Миколи Івановича Кобзаря, колишнього гравця районної футбольної команди «Спартак», а згодом тренера  ФК «Факел» добре відоме місцевим шанувальникам гри мільйонів. Кілька років поспіль навесні за ініціативою сина футболіста Віталія в районі проводяться змагання пам’яті відомого спортсмена. Третього травня на стадіоні «Ювілейний» спортивний трофей учергове розіграли 8 команд.

Серед них: ФК «Колос» с. Станичне, ФК с. Просяне, ФК «Авангард» ТОВ «АПК «Докучаєвські чорноземи», ФК «Джерело» с. Берестовенька, ФК с. Петрівка, ФК КЦТТіСТ «Укрбургаз» с. Наталине, ФК «Промінь» с. Кобзівка та команда ветеранів футболу.

Матчі проводилися в двох групах. За підсумком ігор у фіналі зустрілися ФК «Джерело» з с. Берестовенька та ФК «Промінь» із с. Кобзівка. В основний час футболісти зіграли в нічию, поклавши по одному голу у ворота суперників. Результат протистояння вирішила серія післяматчевих одинадцятиметрових ударів. З рахунком 5:3 на власну користь перемогу виборола ФК «Джерело».

Фіналістів і учасників турніру вітали Віталій Кобзар і завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Сиплатова. За підтримки В. Кобзаря, переможцям вручили Кубок і медалі, а також грошову винагороду.  Також команди-фіналістки відзначили грамотами районної федерації футболу. Спеціальними призами нагородили кращих гравців змагань: воротаря ФК «Авангард» ТОВ «АПК «Докучаєвські чорноземи» Павла Четверикова, захисника ФК «Джерело» Павла Вереніча з Берестовеньки та півзахисника ФК «Промінь» с. Кобзівка Романа Какадія. Також відзнаки отримали  Євген Домненко із «Авангарду», який став кращим бомбардиром турніру, та молодий перспективний гравець із «Джерела» Максим Абакумов. Не залишили без уваги й суддівську бригаду. Головного суддю змагань Олексанлра Шатохіна та арбітрів Леоніда Непомнящего, Віктора Самольянова й Леоніда Дзеха відзначили пам’ятними подарунками.

Для вболівальників же найкращим дарунком була можливість поспостерігати за динамічною спортивною баталією на футбольному полі.