квас 1А лише у спеціально відведених місцях. Їхній перелік затвердив нещодавно виконавчий комітет міської ради. Тож спекотного дня красноградці зможуть купити прохолодний напій на майданчиках біля торговельного павільйону «Кулиничі» на розі вулиць Жовтневої та Шевченка, біля супермаркетів «Посад» в центрі міста й «Брусниця» на 3-му мікрорайоні, території перед входом до Красноградського ринку з боку площі біля автостанції та вулиці 19 вересня. 

Натомість учасники засідання заборонили здійснювати торгівлю м’ясом і м’ясо-молочною продукцією поряд із торговою точкою «Кулиничі» біля поліклінічного відділення районної лікарні. Попри те, що красноградці наполягають на узаконенні цього стихійного міні-ринку, у міськраді пояснили, що надають дозволи на роботу об’єктів пересувної сезонної торгівлі виключно  для реалізації фруктів і овочів. Щодо продукції тваринного походження продавати її можна тільки в спеціально пристосованих для цього торговельних павільйонах.

Проте, здається, тутешні продавці не обізнані з цим рішенням виконкому. Адже, як і раніше, торгівля м’ясом, молоком, сметаною та домашнім сиром тут не припиняється.

Джерело: http://kmr.ucoz.ua/