С. Чернов із родиною Соболевських із с. Берестовенька

С. Чернов із родиною Соболевських із с. Берестовенька

У суботу, 16 травня, голова обласної ради  побував у кількох територіальних громадах району, також взяв участь у відкритті змагань із мотокросу в Хомутовському парку, присвячених 70-ій річниці Великої Перемоги.

У ході поїздки Сергій Чернов поспілкувався з багатодітними родинами та вручив подарунки до Міжнародного дня сім’ї, який відзначався напередодні. Родини Юлії Зубко із с. Хрестище, Тетяни Чирви із с. Попівка та Жанни Соболевської із с. Берестовенька отримали від голови обласної ради з нагоди свята мікрохвильові печі та солодощі.

В усіх сім’ях жінки самотужки виховують дітей. У Юлії Зубко їх троє, у Жанни Соболевської — четверо шкільного віку та вже заміжня старша донька. Два сина і три доньки у Тетяни Чирви, з них восьмирічна Вікторія, — інвалід ІІ групи дитинства.

— Увага та піклування — це завжди приємно, тому вдячна Сергію Івановичу за виявлену турботу , — сказала в розмові з кореспондентом газети Тетяна Чирва. Жінка вдова й переїхала до Красноградщини на батьківщину чоловіка в с. Попівка з Полтавської області. Знайти нове помешкання їй допомогли в Попівській сільській раді. За будинок вона поступово виплатила вже 20 тис. гривень, проте в оселі ще потрібно робити ремонт. Багатодітна мати зауважила, що роботи по господарству завжди багато, та відтепер із новою піччю їй буде набагато зручніше поратися на кухні.

— Під час відвідин багатодітних сімей ми з’ясували їхні потреби та проблеми, — розповів С. Чернов. — У кожній із них ростуть гарні працьовиті діти, які мають свої мрії й важливо допомогти їм реалізуватися в житті. У такій ситуації не можна лишатися осторонь. Тож голова обласної ради пообіцяв родинам всіляку підтримку.

На завершення поїздки С. Чернов відкрив змагання з мотокросу, які відбулися в Краснограді на трасі в Хомутовському парку під егідою СТК «Техноспорт-Красноград» (керівник О. Гусєв). Упродовж останніх 45 років перегони мотокросменів є однією з найулюбленіших спортивних подій, що проводяться в рідному місті. Гонки на мотоциклах завжди збирають численних уболівальників. Очільник облради вручив грамоти та подяки спортсменам і небайдужим красноградцям, які займаються популяризацією та розвитком цього видовищного виду спорту.