DSC_0812Минулої суботи в Хомутовському парку спортивно-технічний клуб «Техноспорт-Красноград» під керівництвом Олега Гусєва провів змагання з традиційного мотокросу до 70-річчя Перемоги. Необхідну підтримку в організації перегонів надав народний депутат України Анатолій Гіршфельд і благодійний фонд “Патріоти”. У церемонії відкриття турніру взяли участь голова обласної ради Сергій Чернов, помічник народного депутата Андрій Мужевський і міський голова Володимир Максим.

До участі в гонці долучилися близько 100 спортсменів із багатьох областей України. Гонщики змагалися в різних класах мотоциклів. На трасі виступали діти, жінки та ветерани мотокросу, професіонали й аматори. У декількох категоріях красноградці завоювали нагороди.

Дебютант змагань шестирічний Едуард Зінченко виборов бронзу в класі мотоциклів 50 см куб. Хлопець — вихованець СТК «Техноспорт-Красноград»,  тренується під началом Олега Гусєва. Юний мотокросмен розповів, що захоплюватися мотогонками розпочав під впливом свого татка. Чоловік, у минулому теж мотогонщик, був учнем відомого тренера, зачинатиля мотоспорту  на Красноградщині Віктора Гусєва.

У цій же категорії срібну нагороду завоював представник місцевої династії мотокросменів, восьмирічний Максим Кохтенко.

Серед жінок другий результат показала наша землячка Валерія Піскунова. Її брат Олександр Піскунов став срібним призером у класі мотоциклів 85 см куб.

У категорії «Аматори» третім фінішував красноградець Ігор Музика. За крок до п’єдесталу завершив змагання Василь Пєтрєєв, який у класі мотоциклів із повітряно-масляним охолодженням двигуна був на фініші четвертим.

Як розповів керівник СТК «Техноспрорт-Красноград» і головний суддя змагань Олег Гусєв, мотокрос — надзвичайно затратний вид спорту. Аби він у районі розвивався й надалі, у клубі насамперед надають підтримку молодим спортсменам, а також всім охочим. До слова, нещодавно О. Гусєв пройшов курси підвищення кваліфікації та отримав право тренувати дітей. Голова СТК «Техноспрорт-Красноград» сподівається, це дозволить виховати нову плеяду талановитих гонщиків.

О. Гусєв  розповів, що наступні змагання з мотокросу в Хомутовському парку клуб планує провести у вересні до Дня міста Краснограда, а також у жовтні, пам’яті легендарного тренера Віктора Гусєва.