електричкаЗ 20 травня від залізничної станції Красноград починає курсувати швидкісний електропотяг приміського сполучення, який домчить пасажирів до обласного центру на годину швидше, ніж звичайний. Про це повідомила начальник місцевого залізничного вокзалу Надія Ошкукова.

Електропоїзд сполученням «Красноград-Харків» курсуватиме щодня. Час відправлення о 07 год. 20 хв., час прибуття до кінцевої зупинки — о 09 год.29 хв. Отже, відстань між містами він долатиме за 2 год. 9 хв. Під час руху потяг робитиме зупинки в Нововербівці, Берестовенці, Широкому, Власівці, Каравані, Кварцевому, Новій Водолазі, Ордовці, Мерефі та Покотилівці.

До слова, зменшення часу руху на вартості проїзду не позначилася. Поїздка з Краснограда до Харкова обійдеться пасажирам у 10гривень 25 копійок.

Нагадаємо, з 1 червня поточного року скасовується пільговий проїзд для окремих категорій громадян, зокрема, дітей війни та ветеранів праці тощо. Проте він зберігається для пенсіонерів, студентів і дітей до 14 років. Важлива умова — громадяни повинні мати при собі відповідні документи, пенсійні посвідчення чи студентські квитки, що підтверджують їхній статус і обов’язково купувати проїздний талон чи квиток.

Н. Ошкукова також зауважила, що у зв’язку з проведенням сезонних ремонтних робіт колій, у розкладі руху поїздів можливі тимчасові зміни. Тож укотре звертається до пасажирів із проханням завчасно дізнаватися про час відправлення потягів. Телефони для довідок: 4-22-34, 4-22-35.