DSC_0900У четвер, 21 травня, вихованці районного Центру дитячої та юнацької творчості та їхні викладачі подарували красноградцям казковий вечір талантів у районному Будинку культури. Святковим концертом гуртківці завершили черговий навчальний рік.

Від охочих поспостерігати за красивим дійством у глядацький залі майже не лишилося вільних місць. І воно було того варте. Блиск софітів, розмаїття сценічних номерів, яскравих костюмів і вдалих образів нікого не могли лишити байдужим. Та познайомитися з творчістю вихованців РЦДЮТ можна було ще до початку концерту. У фойє закладу культури відвідувачі гуртків рукоділля презентували виставку власних робіт.

На сцені ж виступали вокалісти (педагог С. Шарова) та вихованці танцювальних колективів «Вега»  (керівник В. Знахуренко) та «Експромт» (керівник Т. Алдашкова). Уривком із вистави «Мері Поппінс» порадували глядачів юні театрали зі студії «LUSORES», які навчаються під керівництвом О. Чекамової. Міні-виставу запропонував переглянути і ляльковий театр «Джерельце» (керівник Л. Біленко). Блискучим  дефіле здивували учні Н. Хомович із гуртка моделювання та конструювання одягу. Ведучими ж свята також були вихованці РЦДЮТ, відвідувачі Молодіжного клубу (керівник С. Бурик) Вікторія Недождій, Євгенія Мєщєрякова, Ярослав Підхомний та Єва Цимбал, а також спів ведучі Юлія Кравченко та Валерія Меркулова.

Учасників і гостей концерту вітали директор РЦДЮТ Тетяна Вихристюк і міський голова Володимир Максим.

Міський голова подякував батькам і педагогам за той важливий внесок, які вони роблять у розвиток і виховання юного покоління, та пообіцяв і надалі надавати всіляку підтримку позашкільному навчальному закладу.