DSC_1042Оригінальний творчий звіт презентували наприкінці минулого тижня  учні музичного відділення школи естетичного виховання. Під їхнім впливом будівля та зала засідань міської ради на кілька годин перетворилася на гучну сценічну площадку. Тут звучали скрипка та рояль, баян і акордеон, гітара та бандура, линули пісні та гарні мелодії.

Знову вітання та слова вдячності. Концерт відвідав міський голова Володимир Максим і начальник сектору культури та туризму райдержадміністрації Михайло Мирошниченко. Порадіти за талановитих дітей прийшли їхні батьки та рідні.

Під оплески глядачів зі школою того дня попрощалися 11 випускників. Директор навчального закладу Юрій Борисенко вручив юнакам і дівчатам свідоцтва про завершення освіти. Також подяками були відзначені учні, які приймали активну участь у творчих конкурсах.

Для гостей виступали молодший і старший хор, ансамблі скрипалів і бандуристок, гітаристи й баяністи, шумовий оркестр. Розвеселив публіку й виступ вихованців театральної студії з уривком із твору Г. Остера «Вредные советы».

Окрім концерту, гостям пропонували переглянути виставку робіт учнів художнього відділення школи естетичного виховання. Експозиція прикрасила фойє та парадні сходи будівлі міської ради.

— Отримала справжній  відпочинок для душі, — сказала одна з відвідувачок заходу. — Приємно, що в нашому місті є такий навчальний заклад, зичу успіхів і нових звершень колективу школи на довгі роки!