мотокросЗ 22 по 24 травня в м. Суми тривали змагання ІІІ етапу чемпіонату України з мотоциклетних перегонів. Красноградщину тут представляли спортсмени СТК «Техноспорт-Красноград».

Як розповів голова спортивно-технічного клубу Олег Гусєв, цей старт видавився вдалим для Олександра Піскунова, котрий посів ІІ місце в класі «пітбайк». З другим результатом також фінішував екіпаж-колясочників у складі  Андрія Бречка та Євгена Юрченка. Срібло змагань у категорії «Майстер» виграв  Ігор Музика, який до цього часу виступав у класі «Хоббі». Ігор виконав норматив І-го розряду. Тепер у залежності від перебігу сезону, спортсмен має шанс отримати звання кандидата в майстри спорту.

Високий результат показала Валерія Піскунова. Серед жінок у підсумку вона стала четвертою. До десятки кращих гонщиків увійшов і Максим Кохтенко. У класі мотоциклів 50 см куб юний мотокросмен був восьмим.

– У наш час брати участь у змаганнях стає дедалі складніше, адже мотокрос – вид спорту, який вимагає значних фінансових витрат, – говорить Олег Гусєв. – Тож  без підтримки спонсорів не обійтися.

Голова СТК «Техноспорт-Красноград» сподівається, що в районі знайдуться охочі допомогти розвитку мотокросу. Адже цей вид спортивних змагань давно став своєрідною візитівкою Красноградщини. Тому важливо зміцнювати, а не втратити цю традицію.