DSC_1175Сьогодні, 28 травня, в Краснограді відзначили День прикордонника. Урочистості розпочалися покладанням квітів до пам’ятного знаку бійцям прикордонних військ на Алеї слави в міському парку. Тут зібралися військові побратими різних літ. Звідти багатолюдна колона «зелених кашкетів» вирушила центральною вулицею міста до районного Будинку культури. Свято продовжив великий концерт, підготовлений секторами молоді та спорту, а також культури й туризму райдержадміністрації.

Традицію святкування Дня прикордонника на Красноградщині започаткувала група ентузіастів ще 9 років тому. Відтоді без нагадувань і додаткових запрошень у святкову днину прикордонники збираються в парку, згадують роки армійської служби, говорять про сьогодення. Чимало наших земляків служили в Середній Азії, на кордоні з Афганістаном. Цьогоріч до полку колишніх армійців прибуло нове поповнення – воїни із зони АТО. Донедавна хлопці охороняли україно-російський кордон на Донбасі.

У Будинку культури від імені райдержадміністрації та міськради вояків вітала заступник міського голови Катерина Єніна. З нагоди свята за сумлінне виконання військового обов’язку, мужність і героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції, патріотизм і особистий внесок у справу охорони державного кордону України грамотами РДА та подяками міського голови було відзначено багато наших земляків.

А гарний настрій винуватцям урочистостей подарували місцеві самодіяльні артисти. Для них виступали танцювальні колективи РБК «Крапелька» та «Імпульс», співали Антоніна Литвин, Ірина Балла, Євгеній Телевний, Володимир Сиплатов, Анжеліка Манучерян, а також найменша учасниця концерту Марія Дмитрук.

DSC_1151 DSC_1141 DSC_1124 DSC_1128 DSC_1123 DSC_1148