DSC_1247Суботнього вечора, 30 травня, на центральної площі міста відбувся один з найулюбленіших урочистих заходів красноградців — прощальний бал випускників загальноосвітніх навчальних закладів району.

Нинішнього року на святковий вечір запросили одинадцятикласників із 9 шкіл — ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка, НВК № 2 та НВК № 3, багатопрофільний ліцей, гімназія «Гранд», Піщанський, Наталинський і Петрівський НВК, Хрестищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Разом  ці заклади випускають у світ 27 медалістів. Хлопці, дівчата і їхні  педагоги проходили через оздоблену українським орнаментом і повітряними кульками арку. Від винуватців урочистості не можна було відвести очей. Юні панянки були переважно в довгих сукнях ніжних відтінків, які облягали фігуру, або з корсетом із ажурного гіпюру та спадаючим водопадом красивих фалдів низом. У кожної —  оригінальні зачіски, створені переважно місцевими перукарями. Хлопці більш стримані в одязі: у костюмах чи брюках та світлих сорочках, дехто у вишиванках. На ногах – класичні туфлі чи модні кеди.

Словами вітань урочисту лінійку відкрила начальник відділу освіти райдержадміністрації Антоніна Турова. Випускний у Краснограді зібрав також багатьох почесних гостей. Випускників вітали народний депутат України Анатолій Гіршфельд, голова обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови РДА Олександр Клочков, міський голова Володимир Максим, керуюча апаратом райради Валентина Щепіна. Благославив молодь на нову життєву дорогу настоятель Свято-Благовіщенського храму протоієрей Миколай.

Золоті та срібні медалі випускникам, а також грошові винагороди вручали Олександр Клочков і Антоніна Турова. Окремі подарунки кожному медалісту приготували й почесні гості. Від імені школярів виступила цьогорічна срібна медалістка гімназії «Гранд» Поліна Щербак.

Свято набирало обертів.  Незабутнім дарунком його винуватцям і гостям стала танцювальна композиція «Україна – це я». Одягнуті у вбрання кольорів державного прапора діти  під музику створювали на площі великі живі фігури. Насамкінець здивували велетенським українським вінком.

Завершив випускний бал на центральній площі міста традиційний вальс.

– Досі не можу повірити, що школа залишилася в минулому, — сказала після закінчення вечора випускниця НВК № 2, золота медалістка Оксана Стадник. — Приємно, проте й трохи сумно чути вітання. Та  в майбутнє дивлюся впевнено. Прагну реалізувати свою мрію й стати хореографом, обов’язково повернутися до Краснограда, аби навчати  мистецтву танцю місцевих дітей і працювати на благо рідного краю.

Своє заповітне бажання є в кожного випускника. Певна, їхні мрії обов’язково здійсняться!