DSC_1633Чудове свято під завісу Міжнародного дня захисту дітей подарував містянам сектор молоді та спорту райдержадміністрації. На малій площі міста втретє поспіль пройшов святковий парад колясок і марш карапузів.

У соціальній акції на підтримку принципів родинного життя та дитинства взяли участь близько 20 сімей. Які тільки цікаві образи вдалося втілити учасникам заходу! «Божа корівка» у візку, «Герої» на джипі, «Солодка парочка» на велосипеді, Смішарик, який перетворив на квіткову галявину власний транспортний засіб… Світлофор і Дракоша, Мамина Полуничка та Пурпурова Квіточка, Морячка й «Ем-енд-емс», чарівні Принцеси квітки … Всіх і не перелічиш.

Журі, яке очолив міський голова Володимир Максим, довелося непереливки. Вибрати, хто кращий, справді було складно, проте необхідно.

Анна та Олена Дмитрів

Олена та Анна Дмитрів

Тож перемогу в параді колясок здобула Анна Дмитрів із мамою Оленою. Дівчинка, якій ще не виповнилося двох років, виступала в костюмі Курча. За словами матусі переможниці, попри юний вік Аня вже допомагає батькам поратися по господарству. ЇЇ улюбленим заняттям є годівля курчат. Це і стало вирішальним для вибору образу, який для родини виявився зірковим.

 У марші карапузів переміг Дракоша – дворічний Олексій Іванов. Хлопчик прийшов на свято з мамою Анастасією.

Олексій і Анастасія Іванови

Олексій і Анастасія Іванови

 На згадку про цей день маленьким переможцям вручили музичні синтезатори. Без подарунків не залишився й жоден учасник веселого дійства.

У святі  також взяли участь вихованці зразкового танцювального колективу РБК «Крапелька». Своїм співом порадував і вокальний дует сестричок Марії та Анастасії Дмитрук.

Час святкування промайнув непомітно швидко. Проте за визнанням багатьох глядачів, залишив добрий і приємний спомин у їхніх серцях.

Організатори обіцяють, що традиція проведення парадів колясок і карапузів у Краснограді продовжиться. Тож до нових зустрічей!