За роялем Дарія Погоріла

За роялем Дарія Погоріла

Саме таке відчуття викликав вечір фортепіанної музики, який у четвер, 4 червня, у залі засідань міської ради влаштували вихованці педагогів школи естетичного виховання Аліни та Анатолія Зінченків. Хоча глядачами переважно були колеги подружжя викладачів і батьки юних музикантів, здавалося, що побувала на великому концерті у філармонії.

 Концертна програма складалася з двох частин. У першій – взяли участь учні Аліни Зінченко, піаністи різного віку: одні лише починають робити початкові кроки в навчанні музиці, інші, навпаки, його вже завершують. Та ті чарівні звуки й мелодії, які з’являлися під легкими рухами їхніх пальців, заворожили й підкорили уяву та серце.

У другій – виступали учні Анатолія Зінченка, які додатково ще навчаються грі на синтезаторі.

У концерті звучали музичні твори Йоганна Себастьяна Баха та Людвига ван Бетховена, Джузеппе Верді та Дмитра Шостаковича й багатьох інших відомих композиторів минулого та сучасності. У новому амплуа особисто для мене відкрилися учениці школи естетичного виховання Ірина Ілінічева та Дарія Погоріла. Чимало красноградців звикли бачити дівчат на сцені в якості талановитих вокалісток. З’ясувалося, що вони до того ж гарно володіють грою на фортепіано. Вальс Євгена Доги з кінофільму «Мой ласковый и нежный зверь» у виконанні Даші слухала з «мурашками». Настільки їй вдалося передати настрій цього музичного твору.

– Мета проведення таких концертів – дати можливість дітям реалізувати себе та отримати певний досвід концертної діяльності, – розказала після завершення заходу педагог Аліна Зінченко.

Щодо глядачів, то для них відвідини концерту були нічим іншим, як 100% задоволення!