DSC_1790 DSC_1795Вам 7 чи 10 років від народження. Ви хлопчик або дівчинка. У вас літні канікули й ви не знаєте, куди подітися від безглуздого байдикування? Майстер-клас із вигадування веселих ігор провели сьогодні в районному Будинку культури вихованці театрального гуртка «LUSORES» РЦДЮТ. Гуртківці показали відвідувачам пришкільних таборів виставу К. Корольова «Да здравствует Кукарямба!» за мотивами повісті А. Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха».

Глядачами п’єси стали школярі молодшого віку загальноосвітніх навчальних закладів міста. Після перегляду вистави у нас була можливість поспілкуватися з ними та запитати про враження від перших днів літнього відпочинку. От що довелося почути:

Володимир Ющук і Микита Беліменко, другокласники багатопрофільного ліцею:

– Наш табір називається «Червоні вітрила» й нам дуже подобається проводити тут час. Ми вивчили багато нових ігор. Особливо нам полюбилася розвага «Колечко». За кілька днів ми вже побували й на багатьох екскурсіях: відвідали зал природи краєзнавчого музею, ходили на стадіон. Тепер прийшли на виставу. Надзвичайно цікаво спостерігати за всім, що відбувається на сцені. Тим більше, що актори теж школярі. У нашому класі також є своя актриса – Вероніка Головата. Вона відвідує театральний гурток недільної школи Свято-Благовіщенського храму. Незабаром теж побачимо її виступ.

Мирослава Попович, 2-Б клас НВК № 3, табір «Сонечко»:

А мені найбільше сподобалася екскурсія до Свято-Благовіщенського храму, на яку ходили нещодавно. Там так красиво! У приміщенні розсіяне світло, на стінах виблискують ікони. Все, наче в казці! Нам розповіли про створення людини та світу. Це дуже цікаво. Дізналася багато нового. Вистава теж сподобалася, бо сама люблю жартувати й бешкетувати. Та дива цього дня не завершуються. Зараз ми з класом йдемо ще до бібліотеки…

Інеса Шабанова, 1-Б клас, НВК № 2, табір «Прометей»:

Понад усе люблю прогулянки на свіжому повітрі, тому для мене найцікавішим видався наш пікнік. Усім  загоном ми відпочивали на природі. Досхочу награлася зі своїми подружками. Сподіваюся, що підемо в похід знову. Можливо, тепер теж шукатимемо Кукарямбу, як Пеппі?!

У відділі освіти райдержадміністрації зазначають, що відпочинком у  таборах із денним перебуванням на Красноградщині охоплено 2715 дітей. У кожному навчальному закладі піклуються, аби забезпечити школярів змістовним дозвіллям.