Тетяна Сиромятникова (фото сайту "Обрії Ізюмщини")

Тетяна Сиромятникова (фото сайту “Обрії Ізюмщини”)

Про безпрецедентний випадок, який стався у Печенігах 16 березня цього року, редакція вже повідомляла. Тоді під час апаратної наради перший заступник голови РДА І.М. Отченашко оголосив про звільнення з посади редактора районної газети «Печенізький край» Тетяни Сиромятникової, порушивши тим самим законодавство України, пише сайт “Обрії Ізюмщини” з посиланням на слова голови Асоціації регіональних ЗМІ К. Григоренка.
Редактор “Печенізького краю” за підтримки колег та медіа-юристів подала позов до суду. І упродовж трьох місяців боролася за свої права. Її справа розглядалася на п’яти судових засіданнях. І от нарешті 9 червня цього року Печенізький районний суд оголосив ухвалу, якою зобов’язав місцеві органи влади відновити Тетяну Сиромятникову на посаді редактора з виплатою компенсації за вимушений прогул та за моральну шкоду.
Асоціація регіональних ЗМІ теж не лишилася осторонь. Вона оголосила чиновника з Печенігів «Ворогом преси -2015». Тепер звертатиметься до обласної державної адміністрація та адміністрації Президента України з клопотанням про доцільність перебування І.М. Отченашка на займаній посаді.