стрітболДобру людину й талановитого тренера з баскетболу Олександра Петровича Якименка знало багато поколінь випускників дитячо-юнацької  спортивної школи, учні та студенти місцевих вишів. За високою та худорлявою статурою вихованці впізнавали свого наставника здалеку, а між собою щиросердно називали його не інакше, як Петровичем. Понад два роки минуло відтоді, як перестало битися серце досвідченого педагога. Торік на честь свого вчителя учні започаткували турнір пам’яті зі стрітболу.

Ініціатором проведення змагань із вуличного баскетболу виступив Сергій Оберемко. Ініціативу підхопив сектор молоді та спорту райдержадміністрації. Минулої суботи на малій площі міста турнір відбувся вдруге. Значну підтримку в організації шляхетної справи надали й спонсори: об’єднаний профком ФБУ «Укрбургаз» (керівник І. Денисенко), ПП «Юкон -Агро» (директор Ю. Поздняков), кафе «Піцца» та «Парк».

Поборотися за перемогу зібралися 11 молодіжних команд із Краснограда, Харкова та Карлівки. У складі кожної були учні О. Якименка. Турнір розпочався товариською зустріччю між випускниками ДЮСШ 1986 року та збірної команд-учасниць, яка завершилася на користь перших. За «випускників» змагалися наші земляки, майстер спорту України з баскетболу Ігор Крівцов (гравець баскетбольного клубу «Черкаські мавпи») та кандидати в майстри спорту Олександр Оберемко й Артем Любєнській.

Основні змагання проводилися в двох групах. За ІІІ призове місце на майданчику в двобої зійшлися «Дияволи» з. Краснограда та «Універбаскет» з Харкова. У цьому протистоянні перемогли наші земляки.

Спортивне свято продовжили цікаві конкурси, взяти участь в яких організатори запропонували уболівальникам і спортсменам.

У конкурсі штрафних кидків кращим виявився Віталій Відюк, у змаганнях 3-х очкових — Євгеній Щербина. У виконанні слем-данків неперевершеним був Дмитро Єфімов.

Та найочікуванішою подією дня стала фінальна гра, в якій зустрілися  дві красноградські команди: «Фооушен» і ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка.

Вона й визначила володарів Кубка пам’яті Олександра Якименка — ними стали  баскетболісти команди «Фооушен» (гравці: Артур Гонтар, Максим Пронін, Гліб Шарапов).

Турнір мають намір проводити щорічно.