мобілізаціяРайон став однією з шести територіальних одиниць області, які виконали планові показники призову на військову службу понад 100%. Про це у вівторок, 16 червня, під час селекторної наради в облдержадміністрації щодо ходу виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» повідомив в.п. військового комісара Харківського обласного військового комісаріату Володимир Козак, інформує  прес-служба ХОДА.

 Наразі Красноградщина виконала план мобілізації на 103%. Серед лідерів також Коломацький (110%), Вовчанський (107%), Дергачівський (104%), Нововодолазький (103%), Первомайський (104%), Кегичівський (100%), Сахновщанський (100%), Печенізький (100%), Барвенківський (100%) райони.

За словами В. Козака, з області до військових частин фактично направлено 1255 військовозобов’язаних, що становить 48,3% від планового завдання, та 18 одиниць транспортних засобів, що становить 95%.

Натомість посадовець зауважив, що рівень мобілізації в Харкові та деяких містах обласного підпорядкування істотно відрізняється від показників більшості районів області. Незадовільно ведеться робота з призову військовозобов’язаних у районах Харкова – планове завдання виконано тут лише на 22%. Водночас районні та міські військові комісаріати області виконали план на 79%.