карта ХарківщиниСьогодні, 18 червня, на засіданні позачергової XXXVI сесії Харківської обласної ради 96 голосами було схвалено Проект перспективного плану формування територій громад Харківської області. Ним передбачено створення 59 спроможних територіальних громад замість 459 існуючих на сьогоднішній день, повідомляє прес-служба ХОДА. Наразі на Красноградщині планом передбачається створення 4 громад: Красноградської, Наталинської, Петрівської та Хрестищенської.

«Це проект перспективного плану і він не є догмою. Обговорення тривають, в план можуть бути внесені зміни і доповнення. Прийняття проекту перспективного плану дозволить забезпечити реалізацію добровільного об’єднання громад, що дасть змогу сформувати самодостатні територіальні громади, які б володіли відповідними матеріальними і фінансовими ресурсами, територією та об’єктами соціальної інфраструктури для ефективного виконання покладених на них завдань та функцій», – зазначив заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Вячеслав Аббакумов.

Проект перспективного плану був розроблений за результатами обговорень, проведених консультацій, виїзних нарад, аналізу поданих пропозицій та з урахуванням вимог Методики формування спроможних територіальних громад. Проте у своїх виступах депутати зазначали, що це питання потребує більш широкого обговорення у місцевих громадах та на телебаченні.

Очікуваним результатом реалізації рішення є покращення якості надання адміністративних, соціальних, громадських послуг жителям територіальних громад.

З Проектом перспективного плану формування територій громад Харківської області більш детально можна ознайомитися тут.

-1 коментарів до Обласна рада схвалила Проект перспективного плану формування територій громад області

  • Артем коментує:

    проблема буде в фінансовій недоступності транспорту їздити в сільраду за десятки км для пенсіонерів сіл.в Харкові безкоштовно на електротранспорті.треба гроші ділити на всих пенсіонерів порівну тобто і на районні автопарки пропорційно до населення.а ми продожуємо радянське сортування людей,тобто всі мілярди містам:і транспорт безкоштовно і капремонт дахів приватних квартир бюджет доплачує.Комуніз і годі .