DSC_2279

громадська приймальня депутата обласної ради С. Чернова (вул. Жовтнева, 81)

У ході поїздки, 19 червня, голова обласної ради зустрівся з ветеранами війни 1939 – 1945 р.р. та провів особистий прийом громадян.

Шанобливе й турботливе ставлення до солдатів Великої Перемоги один із пріоритетних напрямків соціальної політики держави та суспільних взаємин. Постійно опікуватися ветеранами – завдання й влади на місцях. Нині на Красноградщині залишилося лише 55 учасників бойових дій у Другій світовій війні. Своє перебування в нашому районі Сергій Чернов розпочав із зустрічі з безпосередніми свідками воєнних подій 40-х р. р. минулого століття Анатолієм Єсауловим та Олексієм Ширковим.

учасник бойових дій 1939-1945 р. р. О. Ширков і голова обласної ради С. Чернов

учасник бойових дій 1939-1945 р. р. О. Ширков і голова обласної ради С. Чернов

Війна застала чоловіків ще зовсім молодими. Нині  кожному з них уже виповнилося понад 90 років. Напередодні  Дня скорботи і пам’яті жертв війни в Україні, що відзначається 22 червня, очільник облради відвідав ветеранів удома. Він подякував  учасникам бойових дій за життєвий подвиг заради миру та вручив відзнаки обласної ради, а також поспілкувався з досвідченими вояками у неформальній атмосфері. С. Чернов дізнався про турботи й проблеми літніх людей і пообіцяв свою підтримку. Під час цих зустрічей його супроводжував міський голова Володимир Максим.

Також С. Чернов висловив намір згодом зустрітися з усіма учасниками бойових дій  далеких 40-х, які мешкають на Красноградщині.

Робочу поїздку голови обласної ради продовжив особистий прийом громадян, який відбувся у приймальні на вул. Жовтневій, 81. Переважна кількість звернень стосувалася питань соціального захисту населення. Зокрема, пенсійного забезпечення, ремонту житла, надання матеріальної допомоги в скрутних життєвих обставинах, отримання документів, що посвідчують особу, тощо.

За кожним зверненням були надані відповідні доручення та роз’яснення. Їхнє виконання очільник облради взяв під свій особистий контроль.