IMG_6827Про це інформує сайт міської ради. За сприяння органу місцевого самоврядування на пляж завезли пісок, облаштували ігрові зони для дітей. Також навели лад на полях для гри у футбол і волейбол, де, зазвичай, активно відпочиває молодь.

На пляжі відновили й сезонну торгівлю. Віднедавна тут знову торгують прохолодними напоями, морозивом та іншою продукцією.

Для підтримання чистоти встановили контейнери для сміття. Щодня зранку територію узбережжя р. Берестової прибирають працівники комбінату комунальних підприємств.

Заради безпеки відпочивальників організовано роботу рятувального поста. Тут позмінно чергують два плавці – рятувальники, які пройшли відповідну підготовку, працює медична сестра.

На воді в акваторії пляжу заздалегідь було встановлено буйки, на оснащенні поста є надувний гумовий човен і рятувальні круги. Про правила поведінки під час купання відпочивальників попереджає відповідна табличка. Ще одна забороняє купати тварин.

Нагадаємо, офіційно пляжний сезон на міській зоні відпочинку відкрився першого червня і триватиме до останнього дня серпня. Сподіваймося, він відбудеться без надзвичайних ситуацій.