Команди-учасниці молодіжного марафону

Команди-учасниці молодіжного марафону

Традиційно День молоді красноградці відзначили активним дозвіллям на зоні відпочинку. Сектор молоді та спорту райдержадміністрації запропонував мешканцям району взяти участь у різноманітних спортивних змаганнях і молодіжному марафоні «Всі кольори молодості». Похмура погода суботнього ранку, 27 червня,  не зіпсувала настрій учасникам дійства. Навпаки лагідний вітерець і відсутність палючого сонця сприяли результативності виступів спортсменів і приємному відпочинку вболівальників.

Навкруги панувала атмосфера спокою та веселощів. Групки людей розсипалися берегом річки. Довкола розповсюджувався аромат шурпи і польової каші, що готувалися на відкритих багаттях, у декого сизим димком курились смачні шашлики. Перепочити та скуштувати щось смачненьке запрошували й намети виїзної торгівлі.

Спортивні розваги теж були на різний смак. Одночасно на кількох майданчиках міського пляжу розгорнулася жвава боротьба за перемогу в турнірах із пляжного волейболу та футболу. Охочі позмагатися у влучності, юрбилися в окремому куточку зони відпочинку, де проходив турнір із дартцу. Силачів привабив конкурс із перетягування канату. Та головна увага відпочивальників була прикута до центральної площадки з імпровізованою сценою. Тут утретє за минулі роки відбувся молодіжний марафон «Всі кольори молодості». Як і торік, у змаганні взяли участь 5 команд. Кожна з них виступала під певним забарвленням: збірна м. Краснограда «Даешь молодежь» або «білі», педагогічного коледжу — «Бемс» або «червоні». «Зелених» або «Спектр» представляли студенти технікуму механізації сільського господарства, а у команді «синіх» або «Комета» об’єдналися працівники медичного коледжу. Відділ освіти РДА представив «Молоде покоління», котре згуртувалося під жовтим кольором. Разом із ведучою свята Наталією Телевною учасникам довелося здолати шлях довжиною у 8 оригінальних конкурсів: від звичної «Візитки» до екстремальних естафет і творчих завдань.

Під час одного з конкурсів

Під час одного з конкурсів

Учасники  бігали на лижах та грали в хокей на піску, стрибали в басейн і перепливали на швидкість з одного берега Берестової на другий на надувних човнах, шукали за підказками дерева, зображені на фото, й виконували завдання на перевірку ерудиції та кмітливості… Натомість, за словами красноградців, одним із найпам’ятніших виявився для них танцювальний марафон, у якому кожна команда повинна була за 15 хвилин підготувати й виконати танець.

— Я прийшов сюди підтримати свою команду, — розповів студент технікуму, сімнадцятирічний Олександр. — Мені теж пропонували взяти участь у молодіжному марафоні. Проте я відмовився. Та після перегляду запального конкурсу танців, вирішив, якщо знову запрошуватимуть, обов’язково погоджуся.

Не меншу популярність глядачів завоював і конкурс на оригінальний костюм морської тварини. Тут найбільшу прихильність публіки здобув учасник зі збірної педколеджу Дмитро Тарапата в образі «Морської зірки».

"Зірка" Дмитро Тарапата

“Зірка” Дмитро Тарапата

Своє «дефіле» у білих лосинах із зіркою на голові він виконував під пісню Артура Пирожкова «Я — звезда». Цей «спокусливий» вихід змусив глядачів від сміху хапатися за животи, а за Дмитром закріпив титул «Зірки дня». Як артист зізнався пізніше, музичний супровід номеру був для нього неочікуваним, тому довелося імпровізувати. До слова, у педагогічному виші чоловік працює сторожем. Проте талант, як відомо, не купиш. Він або є, або ні.

У коротких перервах між змаганнями глядачів своїми виступами  розважали місцеві вокалісти Ельвіра Полатайко, Євген Телевний та улюблениці публіки сестри Марія та Анастасія Дмитрук.

За розвагами час спливав непомітно. Презентація шурпи стала останнім конкурсом молодіжного марафону.

Переможці марафону,— команда "Бемс" педколедж

Переможці марафону,— команда “Бемс” педколедж

Настав найхвилюючий момент святкового дійства — оголошення переможців. За сумою балів пальму першості віддали команді «Бемс» КЗ «Харківської гіманітарно-педагогічної академії» ХОР (капітан Ганна Гніда). Їм вручили Кубок і грамоту сектору молоді та спорту РДА. Крім того, усіх учасників преміювали й подарунками від організаторів свята — туристичними наборами для пікніка «Скаут».

— Організація змістовного дозвілля молоді — не лише наша робота, а й покликання, — підсумувала завідувачка сектору молоді та спорту РДА Оксана Сиплатова. — Спільний відпочинок, участь у спортивних змаганнях об’єднує людей, привчає їх мислити і жити позитивно. Тому попри всі суспільні негаразди, намагаємося дарувати землякам радість. Приємно, що маємо й однодумців.

Насамкінець О. Сиплатова подякувала спонсорам: співзасновникам громадської організації «Мій дім — Красноградщина» Юрію Позднякову та Володимиру Птишнику та кафе «Корсар».

До теми

У спортивних змаганнях до Дня молоді на зоні відпочинку переможцями та призерами стали:

у пляжному футболі: ФК «Піщанський стиль» ( І місце), ФК «Берлога» (ІІ місце), ФК с. Ленінка (ІІІ місце); у пляжному волейболі: команда «Рибаки» с. Андріївка (І місце), команда с. Кобзівка  4 (ІІ місце), команда с. Андріївка (ІІІ місце); у дартці з результатом 36 очок переміг містянин Сергій Пронін, красноградці Іван Передерій і Сергій Постніков посіли відповідно ІІ та ІІІ місця. У перетягуванні канату кращою була команда молоді «середнього віку» — «Чемодан».