DSC_2591При покупці м’ясних продуктів жінку обдурили майже на 22 гривні.

Нещодавно до відділу контролю з благоустрою та торговельної діяльності міської ради надійшла колективна скарга від красноградців щодо якості обслуговування в магазині «М’ясний” (м’ясокомбінат “М’ясний”), розташованому на привокзальній площі місцевої автостанції. Люди нарікали на антисанітарію, неприємний запах у приміщенні торгової точки, а також скаржилися на продавців, які нерідко обраховують клієнтів. Аби розібратися в ситуації, кореспондентка газети разом із начальником і провідним спеціалістом зазначеного відділу Іриною Пікаловою та Ольгою Караптан взяла участь у  рейді-перевірці цього закладу торгівлі.

Як розповіла дорогою до магазину І. Пікалова, відразу після звернення містян працівники мерії вже навідувалися магазину. Тут справді були зафіксовані численні порушення санітарних норм. Крім того, контрольні ваги, на яких покупець може перевірити, чи не надурили його, стояли на підлозі й були в неробочому стані. Працівників закладу зобов’язали в короткий термін виправити всі недоліки. Про це повідомили й керівництво мережі магазинів «М’ясний» у Харкові. Також пообіцяли, що виконання зобов’язань невдовзі перевірять.

Черговий візит до «М’ясного» став повною несподіванкою для продавчинь. Покупців було небагато й ніщо не заважало все добре роздивитися. І. Пікалова звернула увагу на чисто вимиті вітрини з товаром. Свіжу м’ясну продукцію та копченості, які раніше лежали поряд, поклали окремо. Двері крамниці тримали відчиненими назовні. Тож повітря всередині не було затхлим, проте з домішком «аромату» мийних засобів із хлором. Однак  контрольні ваги, як і раніше, стояли на підлозі, подалі від очей покупців. Поверхня пристрою для зважування була забризкана кров’ю. Побачене справляло відразливе враження.

Продавців змусили повернути ваги на спеціально відведене місце, про яке свідчив відповідний напис на стіні закладу. Одній із покупниць, яка саме розрахувалася за товар, запропонували зробити контрольне зважування й вона погодилася. Переваживши два пакети, в яких лежали курячі стегна та крильця  індички, з’ясувалося, що ціна м’ясних продуктів виявилася майже на 22 гривні меншою(!), ніж  та, котру жінка заплатила насправді.

— Неодноразово після переважування покупок удома я помічала, що мене обрахували, — розповідає Олександра Захарівна Бойко, котра стала «жертвою» підприємливих продавчинь. — Та ніколи не з’ясовувала стосунки, бо мешкаю в Зачепилівці, а у Краснограді буваю наїздами. Попри все жінка зауважує, що задоволена асортиментом «М’ясного», тому напевно купуватиме тут продукцію й далі. Аби тільки не прибирали контрольні ваги!

Гроші Олександрі Захарівні повернули. Та скільки покупців пішли з магазину не дорахувавшись власних коштів невідомо. Продавчиня пані О., котра проводила розрахунок із ошуканою купувальницею, говорить, що інцидент стався ненавмисно. Однак, як усе вийшло, пояснити так і не змогла.

— Про цей випадок ми обов’язково поінформуємо дирекцію магазину та вимагатимемо належним чином відреагувати й припинити порушення, — коментує Ірина Пікалова.

Також вона звертається до мешканців міста з проханням бути уважними під час покупок і пам’ятати про свої права. Насамперед подивитися, щоб уся наявна в магазині продукція мала цінники. Після здійснення покупки вимагати чек. В усіх торговельних закладах, де реалізують розважний товар, повинні бути контрольні ваги. Не варто нехтувати такою перевіркою. У разі потреби вимагайте у продавців показати сертифікати якості продукції, а також накладні, за якими можна звірити її ціну. Закон забороняє відмовляти в цьому покупцеві. Якщо ваші права таки порушили, не залишайте це напризволяще. Із питань захисту прав споживачів потрібно звертатися до відповідної служби в Харкові або до відділу контролю з благоустрою та торговельною діяльністю міськради.

І. Пікалова повідомила, що торік до мерії надійшло від громадян 18 подібних скарг, цьогоріч поки тільки дві. Переважно претензії стосувалися якості продукції. Усі проблемні питання були вирішені на користь споживачів.

 

-1 коментарів до Обрахували у «М’ясному»

  • елена коментує:

    год назад я именно ту же продавщицу упрекнула в обвешивании.Я скупилась в данном магазине с годовалым ребенком на руках.у продавца и рука не дрогнула нажать на калькуляторе на 12 грн.больше.на следующий день,я достала мясо для приготовления и думаю перевзвешу в том же пакете,а тут на тебе – сюрприз. Я не поленилась собрать ребенка по жаре и пойти на разборки,но почему- то им все равно старый ты или больной,или с дитем и нагло обсчитывают.я свои права знаю и требую их выполнения,только жаль ,что наше общество боиться требовать соблюдения правил торговли,а на вашем стеснении и неграммотности зарабатывают наглые лица!п.с.данная продавщица сделала удивленное лицо и еще сказала,что в тот же день надо было приходить с претензией.вот так,еще и график посещения дают! Но деньги я забрала и постыдного тут ничего нет,а кормить чудие рты не собираюсь!