IMG_0169IMG_0140Сьогодні минає рік, як зупинилося серце колишнього директора КП «Водоканал» Івана Михайловича Засядька. У день сумних роковин на фасаді адміністративної будівлі підприємства було встановлено меморіальну дошку на його честь.

З такою пропозицією виступив колектив «Водоканалу». Ідею комунальників підтримали в міській раді. В урочистому мітингу з нагоди відкриття пам’ятної дошки взяли участь колеги І. Засядька, його рідні та друзі, також представники місцевої влади.

Іван Михайлович очолив «Водоканал» на початку його створення в жовтні 1976-го  та безмінно працював на цій посаді 29 плідних років.  Під його началом пройшли основні етапи становлення та розбудови підприємства. Розпочавши фактично з нуля, зумів  досягнути значних результатів. Послуги з централізованого водопостачання та водовідведення стали доступними великій кількості містян.

За трудові досягнення був відзначений багатьма нагородами, а у 2009 році Івану Засядьку присвоїли звання почесного громадянина Краснограда.

У пам’яті працівників комунального підприємства він залишився грамотним і мудрим керівником, ініціативною та працелюбною людиною, що не цуралася жодної роботи, був уважним і чуйним до підлеглих, завжди прислухався до їхньої думки.

На заслуженому відпочинку Іван Михайлович теж не сидів склавши руки, а керував первинною ветеранською організацією КП «Водоканал». З його ініціативи було зроблено багато добрих справ.

Він був яскравою особистістю. З тих, про кого говорять, що недаремно пройшли життєвою стежиною. Тож  присутні на мітингу не скупилися на добрі та щирі слова, присвячені його світлій пам’яті.

Теплими спогадами про роки роботи з Іваном Михайловичем поділилися нинішній директор КП «Водоканал» Віктор Соболевський і колишній керманич підприємства, який свого часу змінив на посаді І. Засядька, Костянтин Стелюков. Слова пошани талановитому керівникові висловили перший заступник голови РДА Олександр Клочков, заступник голови районної ради Віктор Захожай, секретар міської ради Ніна Мусатова. Значний внесок І. Засядька у розвиток ветеранського руху району відзначив голова районної організації ветеранів України Василь Кривобок.

 – Мій дідусь був добрим і турботливим, – таким запам’ятав Івана Михайловича, його онук, шестирічний Єгор. Хлопчик скрізь носить із собою фотографію діда. Разом із рідними він також  прийшов на мітинг.

За увагу керівництву та колективу «Водоканалу» подякувала вдова І. Засядька, Марія Федорівна.

– Для Івана Михайловича робота й турбота про колектив завжди були на першому місці, нерідко навіть більше, ніж родина, – зауважила вона. – Зичу подальшого процвітання підприємству, розуміння його потреб і підтримки з боку керівництва міста й району.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятної дошки відомому землякові.