IMG_9632 IMG_9638Перед початком цьогорічної збиральної кампанії керівництво агрофірми «Піщанська» зробило працівникам великий дарунок. На території машинно-тракторного парку в с. Мартинівка відкрився Будинок механізатора. Навідалися сюди  й кореспонденти районної газети.

IMG_9639 IMG_9641 IMG_9642 IMG_9643Одноповерхову будівлю звели за рік. Ще до того, як потрапити всередину, увагу привертає відкрита простора тераса, яка є частиною споруди. Тут встановлено лави, квіти у напільних вазонах  і підвісних кошиках прикрашають прибудову. Усередині облаштовані сучасні робочі місця для охорони, диспетчера, працівників інженерної служби, а також для проведення літучок. У двох окремих кімнатах розташовані роздягальня, обладнана індивідуальними шафами для кожного робітника, та душова з гарячою водою. Колектив машинно-тракторного парку складається майже із 80 працівників. Люди вже встигли оцінити вигоди.

— Раніше доводилося переодягатися в підсобках, тепер набагато зручніше, є де залишити одяг, відпочити та прийняти душ після роботи, — говорить Олексій Нікулін, якого зустріли на терасі під час обідньої перерви. В агрофірмі чоловік працює зварювальником уже понад 11 років. —  Добре, що умови для праці та відпочинку сконцентровані в одному місці. Трудитися з комфортом набагато ефективніше.

Про працю в новому приміщенні розповідає і головний інженер ТОВ «АФ «Пісчанська» Олександр Бараненко.

— Усі робочі місця комп’ютерізовані, — зауважує він. — Повна інформація з полів оперативно надходить до диспетчера. Також відстежити ситуацію на ланах ми можемо за допомогою комп’ютерної програми Track Control. Нове програмне забезпечення встановили майже 8 місяців тому. — Кожна одиниця техніки в нас обладнана системою gps-навігації та датчиками витрат пального, — розповідає далі О. Бараненко. — Через систему супутникового зв’язку отримуємо дані про обсяги виконаних завдань і витрати пального, які ретельно аналізуються наприкінці трудового дня. Це допомагає в плануванні подальшої роботи, зокрема під час ранкових нарад із персоналом.

Безперечно, в ТОВ «АФ «Пісчанська» розуміють, що згуртованість і високопродуктивна праця колективу починається з турботи про кадри.