шкільний класЦей тиждень у районі ознаменувався проведенням огляду готовності закладів до 2015/2016 навчального року. Комісія, до складу якої входили фахівці відділу освіти райдержадміністрації та представники органів місцевої влади, визначила, чи готові загальноосвітні та позашкільні установи до прийому своїх найголовніших господарів — дітей.

Адже вже першого вересня тишу тут порушить дзвінке багатоголосся дітвори та наполегливий  дзвінок, який запросить юних красноградців у чудову країну знань.

Зважаючи на важливість належної підготовки закладів освіти до нового навчального року, в об’їздах брав участь і перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Клочков.

Загальне враження комісії добре: даремно час не марнували ні в міських, ні в сільських закладах. Зроблено багато для того, щоб вихованці різного віку почувалися у своїх других домівках комфортно. Важливо, що колективи установ, керівники органів місцевого самоврядування та базових підприємств турбувалися не лише про естетичний стан приміщень. Значна увага приділялася й енергозбереженню: проводилась заміна вікон і дверей, ремонтувалися покрівлі, утеплювалися фасади. А ті незначні недоробки, що залишилися, ще буде час усунути.

Наш кореспондент також кілька днів спостерігав за готовністю закладів до нового  навчального року. Своїми враженнями від побаченого він поділиться з читачами в наступному номері газети.