автобусНа черговій сесії районної ради, що відбулася 31 липня в Будинку рад під головуванням очільника райради Костянтина Фролова, внесли зміни до цьогорічного районного бюджету. За проект рішення депутати проголосували одностайно.

Зокрема, відповідно до програми «Новий освітній простір Красноградщини 2015-2019», за рахунок додаткових надходжень загального фонду районної скарбниці з податку на доходи фізичних осіб один мільйон триста п’ятдесят тисяч гривень спрямували на придбання нового автобуса для підвозу учнів і вчителів до навчальних закладів. Ще на 280 тис. грн закуплять 13000 екземплярів підручників для школярів 4 та 7 класів. Слід зазначити, що це лише половина вартості книг, решту буде профінансовано з держбюджету. Із бюджету Ленінської сільради відділ освіти одержав субвенцію в сумі 99,4 тис. грн для співфінансування переможців обласного конкурсу міні-проектів на капремонт по заміні вікон на енергоощадні в Ленінській ЗОШ І-ІІ ступенів.

На вісімнадцять тисяч гривень збільшено кошторис видатків центральної лікарні за рахунок медичної субвенції Зачепилівського району на компенсацію затрат на лікування їхніх мешканців.

Крім того, субвенцію в сумі 110 тис. грн, виділену Кобзівською сільрадою, буде використано на капітальний ремонт фельдшерського пункту в сел. Ленінське (50,0 тис. грн) і співфінансування мікропроекту по капремонту приміщення амбулаторії загальної практики — сімейної медицини в с. Кобзівка (60,0 тис. грн).

98 тис. грн піде на поточний ремонт музейного експоната під відкритим небом — хати ХІХ століття.

Враховуючи клопотання об’єднаного міського військкомату, виділено субвенцію Держбюджету в сумі 3,0 тис. грн на фінансування заходів із допризовної підготовки.

Фінансову підтримку в сумі 94,8 тис. грн одержав “Водоканал” для забезпечення виконання робіт по капітальному ремонту із заміною обладнання насосної станції 2-го підйому. Нагадаємо, що первісна вартість цих робіт складала 458,6 тисяч гривень.