DSCN3837У Наталиному відбулася чергова сесія сільської ради. Перед місцевими депутатами і запрошеними представниками громадськості виступив т.в.о. начальника дільничних інспекторів міліції райвідділу Артем Луньов. Він розповів про стан криміногенної обстановки на території сільської ради, зокрема й про забезпечення охорони громадського порядку, та роз’яснив норми чинного законодавства України, які зацікавили присутніх. 

У 2015 році дільничними інспекторами міліції розглянуто звернень та повідомлень громадян – 50. За різні правопорушення громадян, які мешкають на території сільської ради, було складено 70 адміністративних протоколів.

За порушення адміністративного нагляду з початку року дільничними інспекторами райвідділу за ст. 187 КУпАП складено 45 адміністративних протоколів.

За скоєння насильства в сім’ї особовим складос СДІМ райвідділу було складено 10 адміністративних протоколів.

Притягнуто до адміністративної відовідальності 50 чоловік, які зловживають спиртними напоями.

За куріння тютюнових виробів в заборонених місцях працівниками райвідділу складено 4 адміністративних протоколів.

На профілактичному обліку в Красноградському РВ перебуває 22 особи.

У своєму виступі дільничний інспектор зазначив, що регулярно ведеться профілактика злочинів та правопорушень з боку осіб, схильних до їх вчинення. а також тих, хто веде антигромадський спосіб життя, зловживає спиртними напоями чи вживає наркотичні речовини. Виявлені громадяни беруться під жорсткий контроль дільничних інспекторів із метою недопущення з їхнього боку злочинів та правопорушень. Також правоохоронець акцентував увагу громадськості на тому, що потрібно зробити, аби не стати жертвами шахрайства і насильства в сім’ї.

ВЗГ ГУМВС України

в Харківській області