DSCN0424Сімдесят років тому, 2 вересня,  на американському лінкорі «Міссурі» в Токійській затоці було підписано Акт про беззастережну капітуляцію Японії. Від СРСР під  цим документом  свій  підпис поставив 40-річний генерал-лейтенант українець Кузьма Дерев’янко, якому вже в незалежній державі було посмертно присвоєно звання Герой України. Так закінчилася Друга світова війна.

З  нагоди  цієї ювілейної дати на міському меморіалі «Братські могили»  відбувся мітинг, на який прибули представники трудових колективів, студентська молодь, мешканці міста.

Перед присутніми виступив перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Клочков. Він відзначив неоцінений внесок українського народу в переможне завершення Другої світової, побажав усім красноградцям берегти мир та гідно примножувала  ратні подвиги своїх дідів і прадідів.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання  усіх , хто загинув на фронтах  війни. Тоді додому не повернувся кожний шостий українець. Про велику ціну миру і працю задля зміцнення нашої країни говорили у своїх виступах   заступник голови районної ради Віктор Захожай та міський голова Володимир Максим.

Завершився захід покладанням квітів до меморіалу.