назва вулицьВідповідні пропозиції щодо перейменування окремих із них передав днями на затвердження сесії виконавчий комітет міської ради, повідомляє сайт органу місцевого самоврядування.

 Зокрема, передбачається, що нові  назви отримають вул. Будьоного, вул. Естонських стрільців, вул. Комсомольська та вул. Леніна,  які згодом називатимуться вул. Вишнева, вул. Коротка, вул. Різдвяна та вул. Бєльовська відповідно. Також замість вул. Ленінградської з’явиться вул. Шиндлера, а вул. Кірова — вул. Благовіщенська. Вулиця Петровського перетвориться на вул. Петрівську, вул. Фрунзе стане Хомутовською, а вул.Чапаєва — Слобідською.

Натомість вул. Радянська в Краснограді вірогідно залишиться зі старою назвою. Виконком мерії рекомендує раді підтримати рішення згідно з яким вважати, що вона названа на честь представницьких органів територіальних громад, тобто місцевих рад.

Проте перейменувати вулиці планується і в селищі Куми. Тут вул. Леніна змінять на вул. Горіхову, а вул. Кірова на вул. Станційну.

Уперше топонімічні назви вулиць з’являться й у сел. Дослідному. У населеному пункті передбачається створити дві вулиці, одну з яких ймовірно назвуть Науковою.