DSC_3792Однойменна виставка  розгорнулася сьогодні у міському парку перед технікумом механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенко. У переддень свята визволення від німецьких окупантів, мовою квітів та інших дарів природи, вирощених на благодатній рідній землі, у любові  Краснограду зізнавалися вихованці й педагоги місцевих навчальних закладів.

Свої експозиції представили: ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О. І. Копиленка, НВК №2 та НВК № 3, багатопрофільний та професійний ліцеї, гімназія «Гранд», медичний і педагогічний коледжі, Наталинський та Піщанський НВК, ясла-садочки № 5 та №17, районні центри позашкільної освіти та дитячо-юнацької творчості, школа естетичного виховання, а також студенти аграрного вишу.

Жоржини, чорнобривці, айстри, кетяги калини… Кожна композиція визначалася своєю оригінальністю та привертала увагу глядачів. Пригоститися квітковим тортом із хризантем і троянд запрошував багатопрофільний ліцей. Фігурою павича, виготовленого у техніці карвінгу, здивував профліцей. Для цього знадобилися кавун, дайкон, морква, яблуки, буряк, картопля. Відвідувачі наввипередки розпитували авторів витвору Анну Стасюк і Юлію Дегтяр про тонкощі створення скульптури. Не менше захоплення викликав “Голуб миру”, запропонований для огляду колективом РЦПО. Вишуканий символ птаха створили діти та викладачі закладу з ароматних рослин лаванди і сантоліни, а також трави вівсяниці, які ростуть в альпінарії на території освітньої установи. Запам’яталися і квітковий герб Красноградщини, створений гімназистами «Гранду», і одне з творінь ДНЗ (ясло-садок) № 5, де можна було пізнати алеї міського парку і навіть дерево кохання. Болем у серці відгукнулася композиція майбутніх освітян, у якій вони згадали імена викладачів і студентів вишу, котрі вогненного 41-го пішли на фронт і не повернулися…

Виставку  також оглянули почесні гості: міський голова Володимир Максим, очільник обласної ради Сергій Чернов і перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Клочков. Вони висловили слова подяки відділу освіти РДА та хвалу таланту учасникам квіткового параду за подароване рукотворне диво.

Наостанок міський голова В. Максим вручив подяки та солодкі подарунки всім навчальним закладам, які долучилися до свята квітів.

 DSC_3735DSC_3738DSC_3806DSC_3746DSC_3744DSC_3925DSC_3951