футболФінальний матч спортивного турніру Красноградщини з футболу відбувся минулої неділі на стадіоні «Ювілейний». На полі зустрічалися гравці ФК «Промінь» (с. Кобзівка) та ФК с. Наталине.

Підтримати спортсменів зібралися численні вболівальники. За футбольною баталією спостерігали також перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Клочков і спонсор змагань, генеральний директор ПАОП «Промінь» Євген Третяков.

Упродовж матчу ініціатива на полі переходила від однієї команди до іншої. Проте  в основний час відкрити рахунок жоден із суперників так і не зумів. Долю поєдинку вирішила серія післяматчевих пенальті. З результатом 8:7 на свою користь виграли футболісти «Променя».

Обох фіналістів відзначили грамотами та медалями, а команду-переможницю також нагородили Кубком.

За підсумком турніру кращим гравцем було визнано Олександра Ткаченка з Наталиного.

До слова, у нинішньому  сезоні в Кубку району з футболу взяли участь сім команд. Окрім ФК «Промінь» із Кобзівки та наталинців за спортивний трофей змагалися: ФК «Авангард» ТОВ АПК «Докучаєвські чорноземи», ФК «Джерело» з с. Берестовенька, ФК «Енергія» з с. Березівка, ФК «Колос» з с. Станичне та ФК «Перемога»  з Краснограда.