DSC_4401У краєзнавчому музеї сьогодні відкрилася дебютна виставка живопису лікаря хірурга-уролога ЦРЛ Юрія Мужичука. Першими експозицію побачили колеги, друзі та знайомі автора, також студенти місцевого медичного коледжу й мешканці міста.

За плечима у Ю. Мужичука понад 40 років лікарського стажу. Займатися живописом чоловік почав кілька років тому, не маючи для цього спеціальної освіти. Поштовхом захопленню послужив дарунок доньки на день народження — набір фарб. Згодом цей інтерес став для нього справжньою віддушиною: після напруженого робочого дня, ввечері лікар залюбки відпочиває за мольбертом.

Зараз у доробку художника-початківця зібралося більше десятка картин. Окремі роботи він представив на розсуд публіки. Переважно це пейзажні полотна. Сюжетом для них послужили його власні спогади  про красу природи Усурійської тайги, де колись проходив службу в армії.

З відкриттям виставки Юрія Мужичука привітала головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Вікторія Сербіченко. Свою думку про спробу пензля лікаря висловив і член національної спілки художників України, наш земляк Михайло Ткаченко. Він побажав живописцю-аматору розвивати свою майстерність, а для цього частіше експонувати  картини на виставках різного рівня.

Та найбільший подив і приємні враження своєю творчістю Ю. Мужичук викликав  у своїх колег.

— Давно працюю поруч із Юрієм Вікторовичем, знаю його як досвідченого фахівця та порядну людину, проте сьогодні дізналася про нові грані його особистості, — розповіла сестра-господарка хірургічного відділення районної лікарні Тамара Нетеса. Жінка зауважила, що найбільше їй сподобалися картини із зображенням гірських пейзажів.

Сам автор говорить, що зараз працює над створенням квіткових натюрмортів. Можливо, незабаром він також презентує їх широкій аудиторії.

DSC_4356DSC_4379DSC_4407