DSC_4706 DSC_4655Початок жовтня ознаменувався віншуванням представників однієї з найпочесніших і шляхетних  професій – педагогів. Урочистості до Дня учителя  відбулися минулого четверга у Будинку техніки.

У залі зібралися працівники освітньої галузі Красноградщини. На їхню честь звучали численні вітання від керівництва району та міста, а також області.  Кращих за професією нагородили відзнаками й цінними подарунками. Особливою увагою цього дня були оточені й ветерани освітянської ниви.

Своїх колег привітала начальник відділу освіти РДА Антоніна Турова. Вона відзначила здобутки наших освітян. Зокрема, повідомила, що за підсумками минулого навчального року гімназія «Гранд» посіла І місце в обласному рейтингу результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Серед лідерів також і Наталинський НВК. Гарний приклад виховання молодого покоління продемонстрував і навчально-виховний комплекс № 3. Нагадаємо, учнівська команда навчального закладу «Сила» представлятиме Україну на Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної  творчості «Литовська феєрія» у номінації «Молодь за здоровий спосіб життя».

Кульмінацією свята вчителів став великий концерт, організований районною профспілкою працівників освіти. Для винуватців урочистостей виступали народний артист України Степан Гіга, заслужений артист естрадного мистецтва України Степан Гіга-молодший та заслужена артистка України, співачка Квіткослава Гіга. Веселий настрій освітянам дарував дотепний конферансьє, заслужений артист України Ігор Мельник.