IMG_4796IMG_4873Однойменним шкільним конкурсом стройової підготовки в гімназії «Гранд»  відзначили свято Дня захисника Вітчизні.  Гостями заходу, що  проходив у спортзалі навчального закладу, стали учасники АТО, прикордонники,  сержант Сергій Сливка та молодший сержант Сергій Міщенко. До складу журі увійшли старший офіцер відділення комплектації місцевого військомату, молодший лейтенант Микола Дурачевський і методист районного методичного центру відділу освіти РДА Надія Водницька.

Змагання проводилося в два етапи: серед команд  учнів 5-х-8-х і 9-х-11-х класів. Конкурсанти почергово демонстрували  вміння виконувати в шерензі вказівки командирів, здійснювати повороти на місці та марширувати під акомпанемент стройової пісні. Кожен загін мав не тільки оригінальну назву, а й костюми. Чимало хлопців і дівчат були одягнуті у вишиванки.

Переможців заходу директор гімназії Лариса Пугачова відзначила грамотами.

Зі святом Дня захисника Вітчизни гімназистів привітали Микола Дурачевський і бійці АТО Сергій Сливка та Сергій Міщенко. Діти подякували воякам за виявлену мужність і вручили їм символічні подарунки. Учасники події вшанували пам’ять загиблих у зоні проведення антитерористичної операції хвилиною мовчання.