автокрадіжкаЛише за останній місяць до райвідділу поліції звернулося троє мешканців міста, які повідомили, що вночі з їніх транспортних засобів невідомі скоїли крадіжку.  Працівники поліції зазначають, що зловмисників “спокушають” не лише марки дорогих авто, а й легковики вітчизняного виробництва , сигналізація в яких здебільшого відсутня.

З автомобілів було викрадено гроші, автомагнітолу, відеореєстратор та особисті документи: паспорт, техпаспорт на автомобіль, водійське посвідчення, кредитну картку та страховий поліс. За всіма вказаними фактами розпочаті кримінальні провадження зачастиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Проводяться слідчо-оперативні дії. Правоохоронцішукають зловмисників.  Заскоєні злочини закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до трьох років.

Шановні власники транспортних!

Поліція вкотре закликає вас не залишати свій транспортний засіб без нагляду  на тривалий час.  Зберігайте його в гаражі, обладнаному засобами охоронної сигналізації або на охоронюваних автостоянках! Не залишайте в автомобілях цінностей, документів та ключів. Будьте пильні та обережні! Не залишайте жодного шансу злочинцю зробити свою брудну справу.

Джерело:  ВК ГУНП в Харківській області