ірина баллаУ неділю, 13 грудня, у містечку Ворзель Київської області під егідою Асоціації діячів естрадного мистецтва України відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс  студентів-медиків та працівників лікувальних установ “Ліра Гіппократа”. Від Красноградщини взяла участь у творчому змаганні  студентка другого курсу місцевого медколеджу, шістнадцятирічна Ірина Балла. Юна вокалістка стала лауреатом І премії конкурсу.

Дівчина родом із с. Лебедівка Сахновщинського району. Закінчила музичну школу за класом “естрадний вокал”, розташовану в райцентрі. Проте визнання свого співочого таланту отримала саме під час навчання в медколеджі, де відвідує студентську естрадну студію “Лідер”.

Навесні Ірина Балла виграла обласний конкурс “Весняні дзвіночки -2015”, а взимку виборола І премію “Ліри Гіппократа”. У конкурсній програмі фестивалю співачка виконала дві пісні: акапельно «Пісню про матір» на слова Б. Олійника та «Пісню на добро» із репертуару сучасної вокалістки Соломії Жекало. Остання увійшла до програми гала-концерту фестивалю.

Іра Балла, адміністрація медколеджу та актив студенстського самоврядування вишу вдячні першому заступнику голови райдержадмістрації  Олександру Клочкову за надану впідтримку в організації  поїздки на фестиваль.