DSC_0088Днями вихованці колективу помірялися силою на танцполі за титул «Кращий учень-2015». Незалежне суддівство здійснював уже добре знайомий красноградцям, відомий брейкдансер із Дніпропетровська Сергій Кондрацький, він же  b-boy APACHE.

Змагання відбулися в двох вікових категоріях: серед малюків від 4-х до семи років, та хлопців і дівчат від 8-ми до 12-ти років і старше. За суперництвом мали можливість поспостерігати рідні учасників. Призовий фонд турніру склали кошти, які заробили танцюристи під час своїх публічних виступів і благодійні внески батьків.

Першою у молодшій віковій категорії стала Ангеліна Тойстер. Серед старожилів колективу переміг Данило Годзенко, який виступає під ніком «RIO». Обох переможців нагородили відповідними дипломами. Данилу Годзенку вручили також грошовий сертифікат на придбання спортивного взуття. Призерів змагань, які посіли ІІ та ІІІ місця відзначили подарунками.

Насамкінець С. Кондрацький провів майстер-клас для вихованців школи.

— Ці змагання своєрідний підсумок досягнень кожного учасника колективу за рік, – розповів тренер «Імпульсу» Валерій Карпенко. — Цю традицію ми започаткували торік, тепер розвиватимемо далі. Важливо, щоб діти мали стимул для тренувань та особистісного росту, — зазначив він.