DSC_7120 DSC_7149За підтримкою до голови обласної ради звернулися більше 10 мешканців району. Зустріч із відвідувачами відбулася сьогодні, 18 грудня, у громадській приймальні С. Чернова на вул. Жовтневій, 81.

Звернення красноградців переважно стосувалися виділення матеріальної допомоги у скрутних обставинах життя, зокрема, на лікування, також працевлаштування, перерахунку пенсій, оформлення субсидій, узаконення права власності на земельні ділянки, поліпшення побутових умов і виділення соціального житла, благоустрою тощо.

Мешканці багатоквартирного будинку по вул. Полтавська, 80 прийшли за допомогою у вирішенні проблеми щодо переносу сміттєвих баків. Понад два роки вони вимагають прибрати їх подалі від входу до під’їзду. Ситуацію прокоментував міський голова Володимир Максим. Він пояснив, що питання вже неодноразово розглядалося комісійно і під час зборів жителів багатоповерхівки. Зрештою було вирішено залишити їх на старому місці, натомість облаштувати спеціальний майданчик згідно з діючими санітарними нормами. Відповідні роботи проведуть за сприятливих погодних умов.

Обговорювалася також можливість відновлення трансляції місцевих новин по телебаченню.

Своє прохання посприяти  у виділенні коштів на лікування чоловіка озвучила С. Чернову одна з мешканок Наталиного. За її словами, після отриманої травми він уже більше шести років  не може самостійно пересуватися. Місцеві лікарі не беруться за проведення необхідної операції. Її можуть зробити лише за кордоном, а саме в одній із клінік Ізраїля.  Проте коштів у родини немає.

Очільник облради взяв розгляд проблемних питань під особистий контроль. За усіма зверненнями будуть прийняті відповідні рішення та по можливості призначена необхідна допомога.

-1 коментарів до Сергій Чернов провів особистий прийом громадян

  • УКР коментує:

    Я так бачу, що ваша газета дуже полюбляє лизати дупу чорнову.
    Язики ще не болять?

  • патриот коментує:

    Вот ввот. лучше бы написали как администрация опазорилась в ресторане погуляв на новый год. И как чиновники разбили посуды на 3 тыс гривень, как испортили имущество государственное, кто за это все оплатит, из карманов налогоплательщиков или со своих… как эти интелегентные чиновники избили руководство укрбургаза, и именитый повалев всем рассказывает что он одноклассник прокурора и ему ничего не грозит. как районная власть будет выстраивать отношения с кпрупгным налогоплательщиком района. и как это вообшще измеримо с честью государстенного служаещго и этики поведения