новорічний будинокноворічна вітринаШановні красноградці, керівники підприємств, установ, організацій, приватні підприємці, школярі, студенти, народні майстрині!

Красноградська міська рада спільно з районною газетою «Вісті Красноградщини» оголошує конкурс «Новорічний настрій».

Він проводиться з метою формування привабливого зовнішнього вигляду рідного міста, підвищення естетичного рівня оформлення будівель, підприємств, установ, організацій, житлових будинків, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей Краснограда в новорічні та різдвяні свята, а також надання можливості всім бажаючим реалізувати власні творчі здібності.

  Створимо разом святковий настрій за допомогою світлових елементів, сучасних оздоблювальних матеріалів, новорічних прикрас у декоруванні вітрин, зовнішнього та внутрішнього дизайну закладів, облаштуванні прилеглої території!

Огляд -конкурс «Новорічний настрій триватиме з 29 грудня 2015 року до 14 січня 2016 року. Переможці визначатимуться в номінаціях: «Кращий заклад», «Краща новорічна вітрина», «Краще новорічне оформлення прилеглої території»,  «Краща новорічна садиба»,  «Кращий новорічний балкон», «Краще новорічне вікно».

Вони отримають дипломи та пам’ятні дарунки.

Світлини на участь у конкурсі із зображенням святкового оздоблення зазначених об’єктів необхідно надати до загального відділу міської ради до 14. 01. 2016 року включно.

Довідки телефонами — 7-14-99, 7-02-03.

Офіційне нагородження переможців конкурсу відбудеться  під час міських новорічних заходів.

Інформацію про учасників та переможців змагання буде висвітлено у місцевих ЗМІ.