DSC_7865

Максимка та Олена Козлови

У прийдешній рік ми завжди дивимося з надією, очікуємо приємних подій і вражень, реалізації задумів і здійснення мрій. Для подружжя Олени та Миколи Козлових із с. Октябрське початок 2016-го виявився по-справжньому пам’ятним – другого січня у них народився синочок Максим. Хлопчик став першим малюком, який цьогоріч з’явився на світ у нашому районі.

Зі щасливою мамою спілкувалися сьогодні, 4 січня, у пологовому відділенні ЦРЛ. Немовлятко та матуся почувалися добре й невдовзі готувалися виписуватися з лікарні. Як розповіла породілля, вони з чоловіком вже виховують трьох дітей. Старша донька Інна навчається в одному з технікумів Харкова. Сини, чотирнадцятирічний Юра і дванадцятирічний Богдан, а також татко Микола із нетерпінням очікують приїзду наймолодшого члена родини додому.

– Для нас народження Максимки було довгоочікуваним, – розповіла Олена. – Вважаю, що діти повинні бути для батьків жаданими, тоді напевно виростуть щасливими, – додала вона.

Поки ми говорили, у одній із сусідніх кімнат відділення вже тривали ще одні пологи. За попередньою інформацією медиків, народитися повинна була дівчинка. Як повідомив в. о. завідуючого пологового відділення районної лікарні Анатолій Позняк, у січні очікується поява на світ ще близько 40 маленьких мешканців Красноградщини. Нехай же доля буде прихильною до кожного з малят!