DSC_8312Саме цю ідею намагалися донести глядачам вихованці дитячого театру недільної школи Благовіщенського храму. Минулої суботи юні артисти показали на сцені Будинку техніки виставу «Різдвяна Попелюшка», вклавши у відомий сюжет свій особливий зміст. Зрежисерувала постановку Наталія Нагайцева. Гості дійства були у захваті!

Герої казки всім добре знайомі: засмучений долею удівець та його щиросердна донька. Лиха мачуха та її чванливі близнючки, що всіляко дошкуляють бідоласі. Фея-хрещена, батько-король та його син-принц… Чарівний королівський бал, а також щасливе й справедливе завершення історії. Гра акторів, костюми та декорації, а від цього й загальне враження були незабутніми. Проте не лише це привертало увагу й змушувало уважно спостерігати за перебігом подій. Головне,  юні виконавці зуміли передати основну думку твору — будь щирим, умій пробачати, роби добро і воно обов’язково повернеться до тебе сторицею. Справжня краса — внутрішнє сяйво твоєї душі, а любов — почуття, коли ти віддаєш себе до останку.

 Пам’ятай, що будь-які випробування, які дає тобі доля, — це крок назустріч щастю. Важливо тільки не занепадати духом. Кожен здатен знайти свою щасливу дорогу в житті. Головне — не втрачати віри!

Із прем’єрою артистів привітав настоятель Свято-Благовіщенського храму протоієрей Миколай. Він побажав Божого благословення Україні, щоб наші діти зростали у світі, де панують мир, добро і злагода. До присутніх звернувся і міський голова Володимир Максим. Він пообіцяв посприяти тому, аби цю казку побачило якомога більше глядачів.

— Вдячна вихованцям недільної школи за подароване свято, — висловилася  після перегляду одна з глядачок Любов Радецька. Жінка прийшла на виставу зі своїми дітьми, сином Ярославом і донькою Інною. — Після побаченого на душі залишилося відчуття радості, щастя та віри, що все буде гаразд. Виставу недільної школи дивилися вперше, однак тепер із нетерпінням чекатимемо  наступних виступів вихованців закладу.