обігрівРізке зниження температури повітря – випробування для усіх. Від холоду потерпають, як брати наші менші, так і люди. Натомість останні морози поки обійшлися без пригод. Як розповіла заступник головного лікаря з медичної частини районної лікарні Віра Горбович,  на початок нинішнього тижня фактів обмороження зафіксовано не було.

– У приймальному відділенні ЦРЛ цілодобово працює пункт обігріву, куди за потребою може звернутися кожен, – повідомила лікарка. – Людям запропонують випити чаю та  побути в теплому приміщенні.

В. Горбович зазначила, що у відділеннях медичного закладу зараз перебувають четверо громадян без постійного місця проживання, які знайшли  тимчасовий притулок у лікарні на період холодів.

Медики нагадують, що першою допомогою при переохолодженні є можливість зігрітися. Якщо змерзли, бажано побути в теплі та якнайбільше пити теплих напоїв. Варто пам’ятати, що алкоголь не належить до цієї категорії. Адже замість зігрівання  дає протилежний ефект. Він розширює судини  на поверхні тіла й таким чином організм втрачає тепло набагато швидше.