DSCN1721 DSCN1719Це запитання впродовж кількох останніх років турбує красноградців, небайдужих до долі рідного міста. Шляхи правового врегулювання спірного питання щодо забудови центральної частини Краснограда  шукали днями депутати міської ради під час одного з засідань, інформує сайт мерії.

Наразі народні обранці вирішили порушити клопотання перед Державною інспекцією сільського господарства та Державною екологічною інспекцією Харківщини щодо проведення позапланової перевірки законності розташування цих тимчасових споруд. Як зазначено в повідомленні, це необхідно, аби згодом взяти їх на облік як безхазяйне майно. Отримані відповіді дозволять місцевій владі  визначитися з подальшими діями.

Нагадаємо, що зазначені споруди розташовані неподалік автовокзалу уздовж дороги по вул. Полтавській. На думку багатьох містян, своїм незграбним виглядом вони не тільки псують загальне зовнішнє враження центру Краснограда, а й створюють незручності для руху транспортних засобів. Зокрема, обмежують видимість водіям, що зупиняються на півколі чи виїжджають із нього.

Говорять, «руйнувати, не будувати». Та, здається, ймовірний демонтаж горезвісних «вагончиків» –  той рідкісний випадок, коли все з точністю до навпаки.