голосуванняСьогодні, 25 лютого, відбулася VIII сесія міської ради VІІ скликання.  Одним із питань було фінансування програми харчування учнів 1-4 класів і дітей пільгових категорій, що навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах Краснограда. Народні обранці проголосували за виділення з міського бюджету на ці потреби 180 тис. гривень.

За словами присутньої на сесії міськради головного спеціаліста відділу освіти РДА Ольги Андрусенко, цих коштів вистачить лише на півтора місяці організації безоплатного харчування молодших школярів і пільговиків.

Натомість міський голова Володимир Максим запевнив, що діти й надалі не залишаться без гарячих обідів. Однак зауважив, що питання подальшої фінансової підтримки закладів освіти міста для забезпечення школярів безоплатним харчуванням  вирішуватиметься на районному рівні.

Усього упродовж пленарного засідання депутати розлянули 80 питань. Переважно вони стосувалися житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою, містобудування та земельних відносин, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку тощо.