DSC_9099

На сцені гімназисти “Гранду” з хореографічною композицією “Етнічні мотиви сучасної молоді”

У ці хвилини в районному Будинку культури триває перший етап обласного відритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття». У конкурсній програмі творчого змагання беруть участь представники всіх загальноосвітніх навчальних закладів району.

Хлопці та дівчата змагаються у номінаціях вокального й хореографічного мистецтва, драматургії та музики. Різнопланові за жанром і художнім задумом виступи об’єднує спільна ідея — відродження та популяризація національних традицій українців і культур інших народів, що населяють нашу батьківщину. Це зумовило вибір репертуару конкурсантів. Зі  сцени звучать народні та авторські мелодії, тут оживають персонажі відомих творів української класики, рідною мовою спілкуються герої постановок лялькових театрів…

За дійством уважно спостерігає журі — фахівці відділу освіти райдержадміністрації і районного Центру юнацької та дитячої творчості. Саме під егідою цих двох організацій щороку й проходить відбірковий тур фестивалю-конкурсу юних талантів. Свій вердикт, хто із нинішніх учасників виявився кращим, арбітри  оголосять під час гала-концерту. Він відбудеться у РБК протягом березня. Переможці представлять наш район у обласному етапі мистецького турніру.

-1 коментарів до Браво, школярі!

  • Аноним коментує:

    А когда будет гала-концерт?
    И можно заранее узнать победителей?

    • admin коментує:

      Відповідну інформацію оприлюднять завтра, 4 березня, на сайті Красноградського відділу освіти райдержадміністрації.

      • Аноним коментує:

        А можно ссылку на сайт?

        • admin коментує:

          http://krasnograd-rvo.ucoz.ua/news/festival_ditjachoji_khudozhnoji_tvorchosti_talanti_tretogo_tisjacholittja/2016-03-09-671

          УКРАЇНА
          КРАСНОГРАДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
          ВІДДІЛ ОСВІТИ

          НАКАЗ

          03.03.2016 № 99

          Про підсумки проведення районного етапу
          відкритого обласного фестивалю
          дитячої художньої творчості
          «Таланти третього тисячоліття»

          На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 21.06.2005 № 270 «Про обласний відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», зареєстрованого в Харківському обласному управлінні юстиції від 08.08.2005 № 33/848 та з метою сприяння розвитку творчих здібностей та нахилів учнівської молоді в умовах відродження культурних цінностей українського народу та національних культур народів України; виявлення, підтримки юних талантів, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва 26 лютого 2016 року відбувся районний фестиваль дитячої творчості «Таланти третього тисячоліття». У фестивалі брали участь учнівські колективи двадцяти загальноосвітніх навчальних закладів Красноградського району за такими номінаціями «Вокальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Музичний жанр», «Драматичні колективи та лялькові театри».
          Журі визначило переможців фестивалю, які показали високий художній рівень, майстерне володіння технікою виконання, композиційну досконалість, творчу індивідуальність авторів.
          За рішенням журі районного етапу фестивалю

          НАКАЗУЮ:

          1.Визнати переможцями районного етапу обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» в номінації «Вокальне мистецтво» та нагородити дипломами відділу освіти:
          Напрям «Сольний вокал»:
          Вікова категорія 6-10 років:
          Дипломом І ступеню Дмитрук Марію, ученицю Красноградського багатопрофільного ліцею;
          Дипломом ІІ ступеню Герман Вікторію, ученицю Красноградської гімназії «Гранд»; Погляд Ксенію, ученицю Красноградського НВК №2; Палагуту Дар’ю, ученицю Попівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
          Дипломом ІІІ ступеню Зозулю Івана, учня Красноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка; Нагірну Анну, ученицю Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів; Кулик Даріну, ученицю Красноградської гімназії «Гранд».
          Вікова категорія 11-13 років:
          Дипломом І ступеню Бойченка Романа, учня Наталинського НВК;
          Дипломом ІІ ступеню Романчу Катерину, ученицю Красноградського багатопрофільного ліцею; Славич Валерію, ученицю Красноградської гімназії «Гранд»;
          Дипломом ІІІ ступеню Бакал Владислава, учня Красноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка; Баблюк Маріанну, ученицю Хрестищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Слісенко Карину, ученицю Миколо-Комишуватського НВК.
          Вікова категорія 14-18 років:
          Дипломом І ступеню Погорілу Дар’ю, ученицю Красноградського НВК №2;
          Дипломом ІІ ступеню Кайду Валерію, ученицю Добренського НВК; Брянцеву Катерину, ученицю Красноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка;
          Дипломом ІІІ ступеню Дубову Владиславу, ученицю Кобзівського НВК.
          Напрям «Ансамблевий вокал»:
          Вікова категорія 11-13 років:
          Дипломом І ступеню ансамбль Красноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка;
          Дипломом ІІ ступеню ансамбль Красноградського НВК №3;
          Дипломом ІІІ ступеню ансамбль Хрестищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
          Вікова категорія 14-18 років:
          Дипломом ІІ ступеню ансамбль Красноградської гімназії «Гранд»;
          Дипломом ІІІ ступеню ансамбль Миколо-Комишуватського НВК.
          Напрям «Дует»:
          Вікова категорія 6-10 років:
          Дипломом І ступеню Дмитрук Марію та Дмитрук Анастасію, учениць Красноградського багатопрофільного ліцею;
          Вікова категорія 11-13 років:
          Дипломом ІІ ступеню Головатого Дмитра та М’яновського Назара, учнів Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
          Дипломом ІІІ ступеню Рослякову Анастасію та Лактіонову Катерину, учениць Ленінської ЗОШ І-ІІ ступенів.
          Вікова категорія 14-18 років:
          Дипломом І ступеню Карпенко Наталію та Овчиннікова Артема, учнів Красноградського багатопрофільного ліцею.
          Напрям «Тріо»:
          Вікова категорія 6-10 років:
          Дипломом ІІ ступеню Асеєва Олексія, Бондаренка В’ячеслава, Василів Віталія, учнів Красноградської гімназії «Гранд».
          Напрям «Хорове мистецтво»:
          Дипломом І ступеню хоровий колектив Красноградського багатопрофільного ліцею;
          Дипломом ІІ ступеню хоровий колектив Красноградської гімназії «Гранд»;
          Дипломом ІІІ ступеню хоровий колектив Красноградського НВК №2.

          2.Визнати переможцями районного етапу обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» в номінації «Хореографічне мистецтво» та нагородити дипломами відділу освіти:

          Напрям «Народний сценічний танець»:
          Дипломом І ступеню танцювальний колектив Красноградської гімназії «Гранд».
          Напрям «Сучасний сценічний танець»:
          Вікова категорія 6-12 років:
          Дипломом І ступеню танцювальний колектив Наталинського НВК;
          Дипломом ІІ ступеню танцювальний колектив Красноградського НВК №3, учасників танцювального колективу Красноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка;
          Дипломом ІІІ ступеню танцювальні колективи Роздольської ЗОШ І-ІІ ступенів, Миколо-Комишуватського НВК.
          Вікова категорія 13-18 років:
          Дипломом І ступеню танцювальний колектив Наталинського НВК;
          Дипломом ІІ ступеню танцювальний колектив Красноградської гімназії «Гранд»;
          Дипломом ІІІ ступеню танцювальні колективи Красноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка та Попівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

          3.Визнати переможцями районного етапу обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» в номінації «Драматичні колективи, лялькові театри» та нагородити дипломами відділу освіти:
          Вікова категорія 6 -12 років:
          Дипломом І ступеню драматичний колектив Красноградського НВК№2;
          Дипломом ІІ ступеню драматичний колектив Красноградської гімназії «Гранд»;
          Дипломом ІІІ ступеню драматичний колектив Володимирівського НВК.
          Вікова категорія 13-18 років:
          Дипломом І ступеню драматичний колектив Красноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка;
          Дипломом ІІ ступеню драматичний колектив Хрестищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів та драматичний колектив Наталинського НВК;
          Дипломом ІІІ ступеню драматичний колектив Лукашівського НВК та Ленінської ЗОШ І-ІІ ступенів.

          «Лялькові театри»
          Дипломом І ступеню ляльковий театр Миколо-Комишуватського НВК.

          4.Визнати переможцями районного етапу обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» в номінації «Музичний жанр» та нагородити дипломами відділу освіти:
          Вікова категорія 7 -12 років:
          Дипломом І ступеню Зозулю Івана, учня Красноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка.
          Вікова категорія 13 – 18 років:
          Дипломом І ступеню Золотухіна Владислава, учня Красноградського НВК №3;
          Дипломом ІІ ступеню Баблюк Маріанну, ученицю Хрестищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
          5.Визнати переможцями районного етапу обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» колективи вихованців дошкільних підрозділів та нагородити дипломами відділу освіти:
          Дипломом І ступеню вихованців дошкільного підрозділу Піщанського НВК (вокальний жанр, хореографічний жанр), вихованців дошкільного підрозділу Красноградського НВК №2(музичний жанр);
          Дипломом ІІ ступеню вихованців дошкільного підрозділу Красноградського НВК №3 (вокальний жанр), вихованців дошкільного підрозділу Петрівського НВК (хореографічний жанр);
          Дипломом ІІІ ступеню вихованців дошкільного підрозділу Красноградського НВК №3 (хореографічний жанр).
          6. Директору Красноградського РЦДЮТ Вихристюк Т.П. провести гала-концерт та церемонію нагородження переможців районного фестивалю.
          16.03.2016
          7. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача районного методичного центру Бешенко М.М.

          Начальник
          відділу освіти А.І.Турова

          Водницька 7 03 36
          З наказом від 03.03.2016 № 99 ознайомлені:
          Астапєєв Ігор Миколайович
          Адамова Алла Миколаївна
          Безбородов Геннадій Олександрович
          Бешенко Марина Миколаївна
          Брусніцина Антоніна Іванівна
          Вихристюк Тетяна Петрівна
          Гаврилова Олена Миколаївна
          Капуста Ольга Володимирівна
          Кашуба Григорій Миколайович
          Ковтун Наталія Володимирівна
          В.о.директора Кривко Тетяна Петрівна
          Криштопець Ліана Михайлівна
          Малікова Інесса Григорівна
          Мартинова Наталія Вікторівна
          Мельник Наталія Анатоліївна
          Поливана Вікторія Григорівна
          Пономаренко Елла Василівна
          Пугачова Лариса Олександрівна
          Сливка Світлана Іванівна
          Федорова Інна Іванівна
          Шевчун Олег Володимирович
          Шокодько Іван Григорович