ЗброяЗаходи проводяться з метою протидії незаконному обігу та розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів із їх використанням, а також реєстрації мисливської зброї та спеціальних засобів, що зберігаються без відповідних дозволів.

Акція триває з 1 до 31 березня поточного року. Керівництво відділу поліції звертається до всіх громадян із проханням взяти активну участь у ній. Навряд чи варто говорити про те, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, створюють велику небезпеку для життя людей, особливо дітей.

Нагадуємо, що незаконне зберігання зброї, відповідно до статті 263 ККУ карається позбавленням волі на термін до п’яти років. Стаття 190 КУпАП «Порушення громадянами порядку придбання, зберігання та передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї» тягне за собою накладення штрафу.

А добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, що зберігаються без відповідного дозволу, звільняється від кримінальної відповідальності.

Красноградський ВП ГУНП в Харківській області сподівається на порозуміння та підтримку цього заходу, спрямованого на забезпечення спокою, миру та злагоди на території нашого району.