президент

Фото прес-служби ХОДА

У середу, 23 березня, на Харківщині з офіційним візитом побував Президент України. Під час  зустрічі з колективом ПАТ «Турбоатом» Глава держави високо оцінив промисловий потенціал Харківської області, інформує прес-служба ХОДА. Петро Порошенко відвідав підприємство разом із послом США в Україні Джеффрі Пайєттом і головою ХОДА Ігорем Райніним.

«Для мене Харків є пріоритетом, – підкреслив Петро Порошенко, звертаючись до працівників підприємства. – Це вже мій четвертий візит до Харкова як Президента України. Харківські танки і бронетранспортери, харківські турбіни, харківські наукові дослідження… Мені приємно чути, що економічне відродження України починається з Харкова».

Президент зазначив, що пріоритетом для нього є й конкретно завод «Турбоатом» як флагман енергетичного машинобудування України.

«Це приклад того, як можна працювати в дуже непростих умовах», – сказав Глава держави.

Він повідомив, що зараз триває активна робота над новими замовленнями для харківського промгіганту. Вже дві американські компанії – Westin-house і Holtec – уклали контракти з «Турбоатомом».

«Зараз проходить аудит, у мене немає ні найменшого сумніву, що цей аудит буде пройдений ефективно», – зазначив Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що економічне відродження країни є одним з найважливіших пріоритетів у даний момент:

«Війна більше не є приводом для того, щоб не проводити реформи і не забезпечувати економічне зростання. Сьогодні ми повинні зробити все, щоб збільшити ефективне завантаження української економіки».