IMG_9963Приємна новина для всіх шанувальників талановитого колективу районного Будинку культури. Днями народний аматорський театр «АРТ-Є» під керівництвом режисера Тетяни Підберезної став переможцем І Відкритого фестивалю аматорських театрів ім. Віктора Гужви «В кулісах душі».

До селища Пісочин, де на сцені місцевого РБК із 23 до 27 березня  тривав творчий конкурс, з’їхалися 19 театральних колективів із різних куточків України. У тому числі й Києва. Проте наші земляки були кращими.

У конкурсній програмі фестивалю  вони представили виставу «Вихід» за мотивами п’єс сучасного українського драматурга Сашка Ушкалова.  Свого часу прем’єра цього спектаклю в Краснограді зібрала чимало схвальних відгуків глядачів і професіоналів. Високо оцінило його й журі конкурсу «В кулісах душі». Під час церемонії нагородження, яка відбулася останнього конкурсного дня,  театр «Арт-Є» відзначили дипломом І ступеня.

Та  на цьому приємні сюрпризи того вечора не завершилися. За перемогу в номінації «Кращий режисер» відзнаку вручили Тетяні Підберезній. Крім того, наші аматори стали переможцями в категорії «Краще оформлення сцени». До слова, сценографом вистави «Вихід» є учасник постановки, актор  Юрій Веклич.

Режисерка театру «Арт-Є» розповіла, що артисти активно готуються до чергової прем’єри. Наразі тривають репетиції. Проте назву та дату виходу спектаклю поки не розголошують. Тож чекатимемо:).