насильство у сімїУ ІІ кварталі поточного року Україна планує ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильства над жінками та домашнього насильства, а також боротьбу з цими явищами (Стамбульську конвенцію). Таке рішення ухвалила Верховна Рада України. Проте його підтримують не лише народні депутати та урядовці, а й представники громадських об’єднаннь, які займаються цим питанням.

Ситуація з сімейним насильством актуальна й для Красноградщини.

Як  інформує ВК ГУНП в Харківській області з посиланням на слова керівника патрульної поліції підполковника Олексія Пухтєєва, екіпаж поліцейських майже щодня отримує повідомлення від красноградців про сімейні чвари. Нерідко такі злочини скоюють особи, що перебувають у стані алкогольного сп’яніння. Також часто родинні суперечки  виникають  на ґрунті соціально-побутових взаємин.

Проте такі вчинки не лишаються безкарними. Підполковник нагадав, що особи, які вчиняють насильство в родині, притягаються до адміністративної відповідальності. Вона регламентована ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.