DSC_9848Сьогодні, 31 березня, талановитих дітей і молодь Красноградщини зібрав під дахом районного Будинку культури І етап обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки-2016». Традиційно організатором відбіркового туру конкурсу виступив Молодіжний центр сектору молоді та спорту РДА.

Учні місцевих шкіл і вихованці позашкільних навчальних закладів, студенти змагалися у вокальному та хореографічному мистецтві, оригінальному та вокально-інструментальному жанрах. Усього в конкурсній програмі було представлено кілька десятків творчих номерів. Хто гідний іти далі, вирішувало журі – керівник програми начальник відділу з організації дозвілля та масових заходів Харківського обласного центру молоді Андрій Олефір, заступник директора Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка Андрій Лукін і спеціаліст відділу з організації дозвілля та масових заходів Харківського обласного центру молоді Лілія Андрієвська.

Фестиваль відвідав міський голова Володимир Максим. Він побажав конкурсантам вдалих виступів і досягти нових мистецьких вершин.

За добрим звичаєм, який супроводжує цей конкурс уже багато років, юні таланти долучилися до благодійній акції. Вони зібрали іграшки, які незабаром передадуть вихованцям одного з дитячих будинків Харківщини.

Хто ж став переможцем районного туру «Весняних дзвіночків», інтрига зберігається. Імена призерів оголосять під час гала-концерту, який планується провести у РБК 29 квітня.